Smoczek idealny, czyli Bibs z naturalnego kauczuku Hevea 0
Smoczek idealny, czyli Bibs z naturalnego kauczuku Hevea

SMOCZEK BIBS

Smoczek, który bezapelacyjnie pokochały dzieci na całym świecie w mig stał się popularny w Polsce. Mamy zwróciły na niego uwagę, dzięki niebanalnemu wyglądowi - nawiązuje do stylu retro. Dodatkowo mnóstwo fantastycznych kolorów, no jak mogłoby go więc zabraknąć w wyprawce idealnej? Ale, ale, wiemy doskonale, że wygląd to nie wszystko. W końcu maluszki również z jakiegoś powodu zdecydowały się używać właśnie smoczka Bibs. 

KAUCZUK HEVEA

Końcówka smoczka została wykonana z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z drzewa hevea. Dzięki wyjątkowej metodzie produkcji, kauczuk nie jest poddawany żadnym zabiegom chemicznym, przez co zachowuje swoje naturalne właściwości. Jak to w naturze bywa, nie ma dwóch identycznych smoczków - zawsze będą się nieco różnić między sobą, ale nieznacznie. Warto tutaj wspomnieć o tym, że kauczuk hevea ma to do siebie, iż w trakcie użytkowania mięknie i puchnie - dopasowując się tym samym do buzi maluszka. Aby nie narażać smoczka na szybsze zużycie i nie przyzwyczaić dziecka tylko do jednego - już napuchniętego kształtu - zaleca się podawać naprzemiennie 2 lub 3 smoczki. 

Kształt końcówki także nie jest przypadkowy - do złudzenia ma przypominać pierś mamy!

Tarcza smoczka także została przemyślana. Jest nieco wygięta do zewnątrz, dzięki czemu dotyk tarczy z okolicą ust dziecka jest maksymalnie zminimalizowany. Dodatkowe otworki ułatwiają przepływ powietrza, a co za tym idzie potrzebna wentylację.

Te duńskie smoczki na pewno jeszcze długo będą się ciszyły tak ogromnym uwielbieniem, zatem myślę, że warto było zapoznać się z najważniejszymi informacjami o nich.

 

>>Sprawdź dostępne kolory!<<

  

 


 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl