Nadika Store - dla dzieci i rodziców

NADIKA STORE

Maseczki bawełniane i płyn do dezynfekcji zabawek – inne możliwości zastosowań

PŁYN DEZYNFEKUJĄCY/ANTYBAKTERYJNY DO ZABAWEK

W naszym sklepie zaopatrujemy się tylko w te produkty, które są na bazie składników naturalnych, a więc w 100% bezpieczne dla dzieci. Płyny do szybkiej dezynfekcji zabawek mogą jednak znaleźć wiele zastosowań, wówczas uzyskujemy multinarzędzie do walki z zarazkami!

– Dezynfekcja klamek, kluczy, portfela, telefonu komórkowego, kierownicy samochodowej, czyli przedmiotów codziennego użytku. Wystarczy rozpylić płyn na wacik i przetrzeć nim rzeczy, które zawsze są narażone na kontakt ze środowiskiem zewnętrznym, a których również nie rzadko dotykają nasze dzieci.

– Dezynfekcja dłoni. Po przelaniu płynu do mniejszej buteleczki (kupimy je w każdej drogerii) uzyskujemy mały i poręczny płyn, dzięki któremu poza domem zdezynfekujemy dłonie nasze i naszych pociech.

BAWEŁNIANE MASECZKI WIELORAZOWE

Obecnie mamy obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. W tym celu bardzo dobrze sprawdzają się wielorazowe, bawełniane maseczki ochronne na twarz, ponieważ wystarczą nam na na prawdę długi czas, ale przy tym dbamy również o nasze środowisko. Maseczki oferowane w naszym sklepie posiadają również miejsce na filtr. Po pandemii można je również wykorzystać i już przychodzę z rozwiązaniami!

– Kiedy młoda mama ma katar, jest przeziębiona, stres przy karmieniu i przytulaniu maleństwa jest ogromny, ponieważ nie chce, aby maluszek był narażony na ewentualne zarażenie się. Wówczas, często również pediatrzy zalecają zasłanianie ust oraz nosa.

– W przypadku opryszczki również poleca się używania maseczki w kontaktach z małymi dziećmi, gdyż dla nas – dorosłych – nieładna zmiana w okolicach ust pozostaje ostatecznie tylko nią, a dla maluszków jest bardzo niebezpieczna.

Zawsze, w każdej sytuacji musimy dbać o siebie i najbliższych, dlatego cały zespół sklepu Nadika życzy Wam dużo zdrówka na każdy dzień!

Leave a Comment