Nadika Store - dla dzieci i rodziców

NADIKA STORE

Kitchen helper – pomocnik kuchenny

Kitchen helper staje się w Polsce coraz bardziej popularny, jednakże są osoby, które jeszcze o nim nie słyszały. Dzisiejszy wpis pokrótce przybliży Wam co to takiego i w czym może nam – rodzicom – pomóc.

Pomocnik kuchenny (bo taka właściwie jest jego polska nazwa) to podest, dzięki któremu dziecko, gdy tylko uzyska stabilną pozycję stojącą, może stopniowo zaczynać brać udział w obserwacji, a z czasem również pomagać w miarę swoich umiejętności przygotowywać z rodzicem posiłki, ale nie tylko. Stojąc na podeście, dziecko ma w zasięgu wzroku i rąk blat kuchenny, stół, czy zlew. Może zatem pomagać w nakryciu do stołu, a także myciu naczyń. Nie oszukujmy się – żadna zabawa nie jest tak fascynująca, jak pomoc mamie bądź tacie w domowych, codziennych obowiązkach. Przy okazji my zyskujemy małego, dzielnego pomocnika, spędzamy świetnie razem czas i maluch jest stale pod naszym nadzorem.

Kitchen helper został wykonany starannie z dbałością o najwyższe bezpieczeństwo. Jest stabilny oraz idealnie wyszlifowany, pokryty naturalnym woskiem na bazie olejów i żywicy. Ma trzy poziomy, które możemy sobie dowolnie regulować przy pomocy płytki, którą w miarę potrzeby ustawiamy na wybranej wysokości. 

W naszym sklepie do wyboru są dwa modele: standardowy kitchen helper oraz kitchen helper z tablicą kredową. Jeśli jest moment, kiedy nie zajmuje dziecka możliwością pomocy w kuchni, to zajmie je właśnie w ten sposób, czyli malowaniem kredą. 

Pomocnik kuchenny jest utrzymany w minimalistycznym designie, aby wpasować się idealnie w wiele różnych wnętrz.

Leave a Comment